Festival Dycky punk! Dva dny punku v Rokáči Vinohrady

Mostecký hudební spolek o nastávajícím víkendu potěší programem klubu Rokáč Vinohrady především fanoušky punku. V rámci festivalu DYCKY PUNK! v pátek 17. ledna 2020 vystoupí dvě české punkové legendy – ZNOUZECTNOST a DO ŘADY! Sobotní večer bude věnovaný místní punkové scéně, kapelám LEGALIZACE, EVAKUAČNÍ VÝTAH a S.F.K..

► Pátek 17. ledna
ZNOUZECTNOST – 34 let v životě člověka není zrovna málo a v životě kapely už vůbec ne. Tohoto věku se dožije málokterá, pokud nemá dar určité výjimečnosti. ZNOUZECTNOST je svérázná kombinace rocku, folku, undergroundu, punku a garážového rocku, vycházející především z tradičního tříakordového písničkářství. Vznikla v roce 1986 v Plzni, inspirována jednoduchostí nastupující punkové a nové vlny (zprostředkované za tehdejší „železnou oponu“ německým televizním a rádiovým vysíláním), dovolující založit skupinu v podstatě každému, kdo v sobě našel drzost vzít do ruky hudební nástroj, bez ohledu na to, zda uměl, či neuměl hrát.
Caine – bicí, zpěv, Déma – kytara, zpěv, Golda – basa, zpěv

DO ŘADY! je legendární česká punková kapela, založená v roce 1987. 33 let na scéně, stovky koncertů, 5 řadových alb. Rychlý punkrock roll se vším všudy.

Událost na Facebooku.

► Sobota 18. ledna
Měrunická punk-rocková parta LEGALIZACE není na hudební scéně žádným nováčkem. Hraje již od roku 2002, za sebou má tři vydaná alba a mnoho úspěšných koncertů. Kytara a zpěv: Wlasti, bicí a zpěv: Kos.a.nostra, basová kytara a zpěv: Dagn & J.

Kdo někdy viděl na pódiu virvál-punkovou partu EVAKUAČNÍ VÝTAH, musí je vidět znovu. To se nedá vyprávět, to se musí zažít. Kapela se zacala formovat kolem roku 2010. Byly nalezeny bubny, do kterých prší a kálí kočky. Byly odkoupeny, zrekonstruovány i přes výslovný zákaz nastěhovány a používány. Následovala kytara a karaoke set. Karaoke set shořel po zákroku vyštudovaných elektrotechniků při pokusu o zvýšení výkonu. Kolem roku 2015 sehnali zkušebnu a dokoupili basu. A dodnes dělají ostudu. Bicí: Dominik Ščerbák, basová kytara: Marek Němec, sólová kytara: Jiří Šmíd, zpěv: Eduard Němec.

Litvínovská parta SFK hraje sice jen pár měsíců, ale šlape jim to dobře. Pavel – zpěv, Karlos – kytara, zpěv, Adam – kytara, Ludmi – basa, Džejchym – bicí

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *