Finále jabloneckého festivalu Stárplej 2017

4 vítězné kapely základních kol se postaví proti sobě! DNA Brothers, The Paper Cuts, Makule a The Widowers zabojují o titul vítěze X. ročníku soutěžního festivalu Stárplej!!!

Již desátý ročník soutěžního hudebního festivalu regionálních kapel Stárplej probíhá od února do června v Klubu Na Rampě. Organizuje ho tu společnost Sundisk, každý měsíc jedno kolo, v pátek 9. června 2017 finále.

V předchozích 9 letech se mohli návštěvníci soutěžních večerů seznámit s více než 130 kapelami, obvykle soutěžily čtyři v každém kole. Lákadlem letošního roku byla zajímavá změna, v každém ze 4 kol se představily v první polovině večera pouze 2 kapely, z nichž jedna postoupila do finále.

Ve druhé části večera měli diváci možnost slyšet některé bývalé soutěžící, dnes působící na české hudební scéně – vystoupila Laura a její tygři s Lucií Bakešovou, kapela Mydy Rabycad s Honzou Drábkem a Mikulášem Pejchou, kapely Scoffers, Exil 51 a Exots.

Z letošních 8 soutěžících kapel do finále postupují DNA Brothers, The Paper Cuts, Makule a The Widowers.

Stejně jako v minulých ročnících mají možnost podílet se na rozhodnutí o vítězi kromě poroty i diváci. Výherce čekají zajímavé věcné ceny, ale i možnost vystoupení v Klubu Na Rampě v následující sezóně a některých letních festivalech. V minulých letech to byly například festivaly Dolánky, Benátská, JBC fest, Slavnosti piva.

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *