Ghouls a Tryskáči v Hraničáři

Veřejný sál Hraničář v Ústí nad Labem zve ve čtvrtek 6. dubna 2017 na koncert londýnské kapely Ghouls, které podpoří místní formace Tryskáči.

„…znějí nám trochu jako Neck Deep, kdyby ovšem Neck Deep měli saxofon (4/5)“ – Kerrang! magazín

“…vezměte ty nejlepší kousky od Less Than Jake a The Wonder Years a máte tu nejvíc užasnou desku (8/10)” – Rock Sound magazín

Kde že loňské sněhy jsou? Jaký to úspěšný rok, Ghouls účinkují na festivalech tak zvučných jmen jako je THE FEST nebo třeba náš Mighty Sounds, či Turbulence Festival nebo ValeFest. Do toho Ghoulové stihli ještě své první Americké turné. Neuvěřitelné! Tato punk rocková formace, jejíž domovským městem je Londýn, je navíc vyhlášena skvělou volbou předkapel jako jsou již výše zmínění Less Than Jake, nebo třeba ostřílení jezdci The Ataris. Kdo nevěří, nechť do Hraničáře běží, Ghoulové zde odehrají svůj třetí Ústecký koncert!

Se svým zbrusu novým singlem (‚Seasonal Affective‘, 24.2.2017) a albem (‚RUN‘, 5.5.2017) na cestě, si je určitě přijďte poslechnout dříve, než budou pro nás příliš slavní!

Tento vzácný výskyt doprovodí Tryskáči, mladistvá odnož slavné zcestovalé matky Houby a více než dekádu létání pod jejími perutěmi.

Převzato z události na Facebooku.

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *