Gingerhead & La Banda de Contenedor v Čajovně u vysmátý žáby

Opravdu živelný večírek můžete začít na společném koncertu kapel Gingerhead a La Banda de Contenedor, které v pátek 15. března 2019 hostí Čajovna u vysmátý žáby v Ústí nad Labem.

Gingerhead je uskupení zkušených hudebníků, kteří v minulosti hráli například z kapelách Tata Bojs, Walk Choc Ice nebo Ivan Král band. Svým debutovým singlem Holy Ground obsadili první příčky několika předních českých hitparád. Stylově připomínají např. P!nk, Paramore nebo Red Hot Chili Peppers. Na konci roku 2017 kapela zabodovala v soutěži Skutečná liga, kdy v celkovém hodnocení obsadila druhé místo. Frontwoman kapely Eliška Pekárek Flaková ve stejné soutěži získala nejvyšší ocenění v kategorii Zpěvačka roku.

La Banda de Contenedor teplicko-ústecký elektro-latiNoise. Punkový až folkový písně na hrnce, kufry a synťáky z popelnice. Afro-kubánský rytmický základ doplňují špinavé elektro zvuky syntezátorů, psychedelické kytarové plochy, funková basa z bezdoplatkové zóny, disko a hiphopové deklamace ve španělštině. Zvuk La Bandy nárazově obohacuje netradiční koncertní dechová sekce The Ventilators.

Převzato z události na Facebooku.

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *