Group of Man z Anglie a Behind This Wall z Německa v mosteckém Vegáči

Chess Nerds Productions zve ve čtvrtek 1. listopadu 2018 do mostecké veganské restaurace Vegáč na koncert hned dvou zahraničních kapel. Představí se anglická post-hardcore kapela Group of Man a hardcore kapela Behind This Wall z Berlína.

První listopadový den se ponese v duchu post-punku/hardcore, protože do Mostu dorazí 2 skvělý kapely, Group of Man z Londýna v Anglii a Behind This Wall od našich západních sousedů z Berlína, které v rámci svého třítýdenního evropského turné zavítají mimo Polska, Ukrajiny, Bulharska, Srbska nebo třeba Turecka i do Česka. Koncert proběhne ve skvělých prostorech restaurace Vegáč.

Group Of Man [UK]
Kapela se dala dohromady ke konci roku 2015 z bývalých členů kapel jako Apologies, I Have None, Hang The Bastard nebo Centurions Ghost. Od doby svého vzniku stihli vydat 4 nahrávky, poslední z nich, s názvem What We Got In Common, byla vydána v květnu 2018 a poslechnout si ji můžeme třeba na Bandcampu.

Behind This Wall [D]
Hardcore z Berlína. Kapela byla založena v roce 2016, až v letošním roce však došlo na změnu jména na to současné a k intenzivnímu koncertování. Na Bandcampu mají k poslechu dvě povedené demo nahrávky.

Převzato z události na Facebooku.

Štítky , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *