Hadem pro mého munga a eá v chomutovském Promblem? klubu

Chomutovský undergroundový klub Promblem? přivítá v sobotu 26. března 2016 výpravu ze západu Čech. Do Chomutova totiž přijedou zahrát hned dvě západočeské kapely. Hadem pro mého munga a .

Hadem pro mého munga je alternativní/post hardcore kapela z Karlovarského kraje, která hraje ryze instrumentální hudbu. Kapela vznikla v roce 2012 původně jako duo – Stanislav Beneš (bicí) a Zdeněk Hnízdil (basová kytara) – a přes experimenty na dalších postech, hraje jako duo od konce loňského roku také živě. Tady je video z prosincového koncertu v Lokti:

A tady si můžeš poslechnout jejich nahrávku na loni vydaném splitku s Le Bain de Maid:

Informace o – také instrumentálních –  jsem si půjčil z upoutávky na jeden z jejich loňských koncertů, protože na svém Bandzone profilu toho moc nemají. „eáčka! Jak rychle vylezli z díry, tak rychle zase zalezli. Ale ne na dlouho a tak jsme moc rádi, že i oni vystoupí se svojí přednáškou, tentokrát o středoevropské matematice. Přesněji západněji položené. Suchá, Plzeň, Chodov, prostě Elstár bánd šikovných lidí, kdy například pan Tchert hraje v nám známých Negero, bubeník v death grindových Narcoleptic a tak dále. No, moc se o nich nedozvíš krom toho, že jedinej nosič, spíše cédéčko vydali u naabu s názvem ante-eó a ukážou zač je toho šachetní blůgrás.“


Jak je v chomutovském klubu zvykem, „dobrovolné vstupné se vybírá během koncertu do plechovky a beze zbytku předává kapelám na pokrytí nákladů a podporu v další tvorbě.“ O zvuk se postará „Mistr Kony alias Taurus Mutant Sound System“.

Událost na Facebooku.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *