Hadem pro mého munga + Black Noise + Povodí Ohře = Spring Azyl Show

Kapely Hadem pro mého munga, Black Noise a Povodí Ohře navštíví v sobotu 20. května 2017 liberecký klub Azyl Pivní Bar

Na pozvánku málo, tak si pojďme říct ke kapelám pár slov a pustit nějakou muziku.

O prvně jmenované kapele můžeš najít třeba tohle: „Hadem pro mého munga jsou instrumentální duo basa-bicí. Trochu romantiky, trochu smutku, trochu těsta do díže, sem tam post hardcore a hluk. Venku mají split s Le Baind de Miad, kde jsou skladby nahrávány ještě s kytarou, ‚žel personální změny bývají a nyní to ‚Hadi‘ valí ve dvou. Přijď se juknout, jak to šlape.“ 

black Noise z česko-polskýho pomezí. Vznikla na troskách libereckých Lewisit (zpěvák Michal) a pieńských dr fleischman (bubeník Marcin). V sestavě se už ale udály nějaký rošády… Hudebně si to navíc neuvěřitelně sedlo, má to páru a koule. A v neposlední řadě to jsou bezvadný kluci!

Kapela POVODÍ OHŘE má za sebou tak málo koncertů, že byste je spočítali na prstech jedné ruky, a těch, kdo je viděli a slyšeli hrát na vlastní oči a uši, není o moc víc. Přitom ale už teď o nich kolují jen ty nejnadšenější zvěsti. Sešli se v ní členové Esgmeq, Climatizado a Esazlesa. Tohle protnutí dává jednoznačně smysl: někteří už spolu hráli ve Skupině Štěstí, jiní zase v Esoasisi, a cesty všech se protly v ulicích města, které vždycky bylo anebo se postupně stalo jejich domovem, totiž v Plzni. Každopádně nikdo nemůže zpochybnit fakt, že legenda byla zrozena. Kapela zatím nemá ani stránky ani nahrávku (asi).

Popisky kapel sesbírány na internetu, omlouvám se, že to není ozdrojované…

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *