Hardcore Night v litvínovské Ponorce

Hardcore Night je název akce, která se v Hudebním klubu Ponorka Litvínov uskuteční v sobotu 7. května 2016. Tvrdou kytarovou hudbu přijedou předvést tři pražské a jeden mostecký soubor. Před vystoupením kapel Wolves UnboundToo Far From Home, Things We Know a Story Time nás však čeká druhý zápas České hokejové reprezentace naMistrovství světa v Rusku.

Pražská čtveřice Wolves Unbound se „škatulkuje“ jako hardcore/rock’n’roll. Hrají teprve chvíli, ale něco už si od nich můžeš poslechnout třeba na jejich profilu na Bandcampu:

Too Far From Home jsou také z Prahy a svou hudbu označují jako post-hardcore či melodic-hardcore. Odehráno toho také nemají mnoho, to ale neznamená, že by hráli zle. Poslechnout lze jejich první dva singly:

Things We Know jsou další pražskou kapelou, která v sobotu navštíví Ponorku. I tahle kapela funguje teprve krátce. Svou hudbu označují jako easy-core. Podle všeho nahráli zatím jen jeden singl, který je možné poslechnout na jejich Bandcampu:

Mostečtí Story Time používají stejnou škatulku jako předchozí kapela a aby to byl večírek mladých kapel, i tahle píše svou historii teprve od loňska. Začátkem března zveřejnili videoklip k singlu We Can Never See Each Other Down:

Událost na Facebooku.

Převzato z webu klubu Ponorka – Litvínov

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *