HC benefice pro AniDef: INCARNATE + MAYLIVE + Sun Was Turned Off v Chomutovském Huháči

Chomutovský klub Huháč zve v pátek 16. listopadu 2018 na benefiční koncert pro opuštěná a týraná zvířata, na kterém vystoupí českolipská grindcore kapela INCARNATE, hardcore punková kapela MAYLIVE z Mostu a jirkovská metalcore-djent kapela Sun Was Turned Off. Veškeré vybrané vstupné je určeno na podporu útulku AniDef – útulek Žim.

***

Sobotní litvínovský koncert je součástí série akcí, kterou inicioval Patrik z Teplic a která má podpořit žimský útulek. AniDef – útulek Žim provozuje tým nadšenců, který se stará o opuštěné, nalezené a týrané psy a kočky. Těmto zvířatům poskytuje veškerou potřebou veterinární péči, láskyplné zázemí a hledá jim trvalé domovy.

Pokud máte chuť přispět a nechcete čekat, nebo se na koncert nedostanete, můžete samozřejmě nějakou tu korunu poslat přímo útulku na transparentní účet č.: 2401251539 / 2010

Další možnosti jak pomoci (a nejen finančně) najdete na webu útulku: http://anidef.cz/podpora

***

Incarnate – Čtyřčlenná grindová kapela z České Lípy, jejíž kořeny sahají do roku 2004. Na chomutovském koncertě se sestava představí s novým zpěvákem, takže asi ani moc nevadí, že song z videa je z pět let staré nahrávky.

MAYLIVE – Tahle mostecká hardcore punková kapela to rozjíždí solidně. Po parádním představení na Koncertě pro opuštěná a týraná zvířata v litvínovské Ponorce minulý týden pokračují v koncertech pro AniDef také na této akci v Chomutově. A už také stačili vydat svůj druhý videoklip, tentokrát k songu Kardinál smrti.

Sun Was Turned Off – mladá čtyřčlenná instrumentální metalcore kapela z Jirkova. Studiovou nahrávkou zatím asi nedisponují, takže k poslechu nám musí stačit třeba tenhle živák z jirkovského Kanára.

A jak zaznělo v pozvánce na litvínovský koncert pro AniDef, i tady platí, že „někteří psi a některé kočky mají nás, ale halda dalších takovou kliku nemá. Pojďte jim dát kilo a dostanete za to koncert a večírek“ tentokrát v huháči.“ 

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *