HC – Punk Party vol.3 v chomutovském klubu Promblem?

Chomutovský klub Promblem? zve v pátek 18. března 2016 na další pokračování série koncertů nazvaných HC – Punk Party. Tentokrát se chomutovskému publiku představí kapely Just WarPštrosí Sperma.

Just War je pražská hardcore/punk kapela, v jejíž sestavě najdeš lidi, kteří prošli mnoha kapelami a hudebními projekty (za všechny jmenujme třeba spolky Exekuce, Demarche, Climax nebo V.T.Marvin). Po loňském debutním EP vinylu The Last Goodbye vydala kapela před pár týdny i stejně pojmenované CD, které obsahuje vedle zmíněného sedmipalce ještě další nahrávky kapely.

Pštrosí Sperma jsou z Teplic a říkají o sobě: „Jsme kapela, která se nesnaží na něco hrát a dělat ze sebe víc, než co doopravdy jsme. Nemáme cíl, chceme hrát originální, surovej a nasranej PUNK jakymkoliv způsobem a v jakymkoliv stavu!“

Jak je v chomutovském klubu zvykem, „dobrovolné vstupné se vybírá během koncertu do plechovky a beze zbytku předává kapelám na pokrytí nákladů a podporu v další tvorbě.“ O zvuk se postará „Mistr Kony alias Taurus Mutant Sound System“.

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *