Heavy Heart, !Attention! a Anthems For The Unloved v Děčíně

Bookingový kolektiv This Moment Is All We Have zve v pátek 14. dubna 2017 na koncert hned tří zahraničních kapel, který hostí děčínský klub Biograffs. Představí kapely Heavy Heart z Francie a !ATTENTION! z Kanady, které spolu jedou turné a line-up doplní německá kapela Anthems for the Unloved.

HEAVY HEART (Nantes, Francie)
Kluci, kteří již v DC hráli, a byl to parádní mejdan. Jistě kdo byl tak pamatuje. Také máme společnou historku, jak se shání urgentní oprava alternátoru. Kapela, která srší energií, skvělým živým vystupováním a neposledně skvělou muzikou. Tak jak se to v dnešní hudební Francii v těchto vodách dělá a to je skvělý! Ke konci loňského roku stihli vydat druhý LP „Distance“, které osobně řadím mezi TOP věci, co loni vyšly.

!ATTENTION! (Toronto, Kanada)
Melodický punkrock z Kanady na společném tour po Evropě. Vliv kapel jako Hot Water Music, Satanic Surfers a třeba i Lifetime tam je. A už to dává, že můžeme čekat energickou show plnou poctivého punkrocku. Loni vydali self-titled LP.

Anthems For The Unloved (Lübeck, Německo)
Parta z německého Lübecku. V sestavě najdeme týpka z kapely James First. Melodický punkrock, kde o sing-alongy není nouze. Venku mají 10″ „Just a Record“.

Koncert bude jako vždy nekuřácký (pro kuřáky je v Bio vybudována kuřárna, takže přestávat kvůli tomu nemusíš, ale můžeš).

Tradičně platí, že pokud jsi kretén, tak nebuď. A prostě věci jako rasismus, sexismus, xenofobie a jiný sračky typu nadřazenosti sem nepatří. GNWP

Převzato z události na Facebooku.

Štítky , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *