INEKAFE v litvínovské Ponorce

Slovenská kapela INEKAFE zavítá v sobotu 28. května 2016 v rámci „Mestá ďaleké klubtour 2016“ do Hudebního klubu Ponorka – Litvínov. Role předskokana se ujme jihlavská kapela Vzhůru a níž.

Předposlední koncert, ale poslední klubová akce v rámci „Mestá ďaleké klubtour 2016“ se uskuteční v litvínovském klubu Ponorka. Kapela vybírala netradiční místa, kluby a města kde dlouho nevystoupila. Litvínovský klub je asi nejmenším prostorem , kde se kapela INEKAFE v rámci turné zastaví.

Set kapely INEKAFE, která aktuálně vystupuje ve složení Vratko (kytara, zpěv), Forus (basa) a Dodo (bicí), by měly vedle „provařených hitů“ tvořit především songy z posledního řadového alba „Nevhodný typ“.

Šanci zahrát si na jednom pódiu s INEKAFE dostala v Ponorce jihlavská pop/rock’n’roll kapela Vzhůru a níž, která litvínovskému publiku představí své loňské album „Věčnost“.

Událost na Facebooku.

Klub otvírá v 18:00 a první kapela začne hrát kdykoliv po 20:00. Pro návštěvníky koncertu bude zpřístupněna také terasa, kde bude stánek s výčepem. Vstupné je 330,- a omezený počet vstupenek bude k dispozici i na místě. Vstupenky je možná v předprodeji zakoupit ještě ve čtvrtek 26.5. na baru klubu, nebo zarezervovat na e-mailové adrese: ratproduction@post.cz.

Převzato z webu klubu Ponorka – Litvínov

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *