James P Honey a Aran Epochal v libereckém Azylu

Tento týden, konkrétně ve čtvrtek 14. září 2017, začíná česká část evropského turné k nové sólové desce James P Honey z Buriers. A začíná v libereckém klubu Azyl. Dále vystoupí Aran Epochal.

Ani ne tři měsíce po fantastickém koncertu londýnských Buriers se do Liberce vrací jejich nejvýraznější postava, charismatický zpěvák, kytarista a básník James P Honey. Tentokrát ovšem přijíždí jako solitér, s akustickou kytarou a čerstvým sólovým EP „It´s been a long year“. Zapomeňte na rap z Honeyho starších, nejen sólových projektů, tohle je ta nejčistší esence folkového písničkářství , moc víc se toho o téhle křehké kráse říct nedá.

Spolu s Honeym zahraje i Aran Epochal, kterému na konci srpna na Silver rocket vychází nová deska s názvem „Konec srpna“. Stejně jako na debutu „Doba bronzová“ tu Adama doplňuje volné sdružení Tahle hudba, tentokráte ve složení : Yoz (OTK, Nesbitts), Gurun Gurun, Orel (Planety, TNZVRBT), Záclona (Planety, Laundered Syrup), Tim Remis, Palma (Leto), James P Honey (Buriers), Bene (Modré hory) a Štěpán Adámek. Bass gothic folk.

Převzato z události na Facebooku.

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *