Jazz pod horami uvádí: Sisa Fehér v chomutovském Sklepení osudu

Spojení jazzu, alternativy s přídavkem soulu a slovenské lidové hudby – to vše zažijí návštěvníci, kteří ve středu 16. května 2018 v 19.00 zavítají do chomutovského Sklepení osudu na koncert formace Sisa Fehér & Fehero Rocher.

Další koncert celoročního festivalu Jazz pod horami tentokrát proběhne v kulisách Chomutovského výtvarného salonu. V historickém Sklepení osudu vystavuje svá díla 14 regionálních výtvarníků a výtvarnic.

Organizátoři Jazzu pod horami se i tentokrát zaměřili na špičku česko-slovenské jazzové scény. Kvartet ve složení Sisa Fehérová (zpěv), Vladimír Mikláš (kytara, zpěv), Miloš Klápště (basa), Oliver Lipenský (bicí) hrál už na mnoha domácích i zahraničních pódiích, například před Richardem Bonem, Esperanzou Spalding nebo Avishai Cohen Triem.

„Středeční koncert určitě nadchne nejen skalní příznivce jazzu. Sisa Fehér s mladými muzikanty přesahují hranice žánrů a jejich tvorba posluchače vtáhne do téměř snového světa, nabitého pozitivními emocemi,“ láka na koncert jeden z organizátorů Jazzu pod horami Mirek Koranda.

Jazz pod horami pokračuje 14. června vystoupením česko-ruského elektronického projektu Narcissus in space.

Jazz pod horami finančně podpořilo Statutární město Chomutov

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *