Kabaret Dr. Caligariho a Sorry Holka U Kanára

Jirkovský Rock klub U Kanára zve v pátek 1. prosince 2017 na koncert kapel Kabaret Dr. Caligariho a Sorry Holka.

„Skupina „nové vlny undergroundu“, tajemný Kabaret Dr. Caligariho. Anonymní uskupení několika příznivců alternativní hudby, jejichž výsledný projev zachází za hranice normality, dalo by se říci, až na pokraj šílenství a lehké mentální retardace. Minimálně jednou v životě by měl zdravý jedinec toto vystoupení ustát.

A přesto, nebo snad právě proto, je tato hudba hodna vaší pozornosti. Nese v sobě mladistvou energii a mystérium bizarní éry kinematografie 20. let. Bystrému diváku a posluchači navíc neunikne i jistá náklonnost k americké umělecké formaci The Residents,“ říká o kapele pozvánka na koncert.

„Kapela, která o sobě říká, že hraje něco jako indie/grunge/punk. Kluci mají rádi „devadesátky“ a nezpívají anglicky. Sorry Holka se zformovala na základech zaniklé kapely Žádný směr. V lednu letošního roku vydala kapela parádní debutovou desku „Krušný“. V kapele došlo nedávno také k zajímavé personální změně, kdy post basáka obsadil Kyslík, kterého můžete znát třeba z působení v kapele Burning Steps,“ stojí mimo jiné v popisku, který byl použit pro koncert kapely v Litvínově.

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *