Kapela Kohout plaší smrt chce vydat knihu ke 20 letům existence

Liberecká kapela Kohout plaší smrt slaví letos 20 let existence a k této příležitosti chce vydat kromě nové nahrávky také knihu vzpomínek na dosavadní historii kapely. S vydáním můžeš pomoci i ty prostřednictvím crowdfundingové kampaně na serveru Hithit.

Jelikož čas běží rychlostí se stupňující, zjistili jsme s hrůzou, že letos už je to dvacátý rok, co Kohout plaší smrt.

A jelikož kohoutí jubileum není jen tak, vznikne kniha, v níž zachytíme naše vzpomínky, dokud si je pamatujeme. To se však neobejde bez Tvé pomoci, která bude po zásluze odměněna.

Naším cílem je vytvořit literární dílo, přibližující peripetie z života kapelního. Naši vlastní opravdovou knihu, díky níž o nás budeš vědět tolik, jako bys s námi stál na pódiu, či prožíval kocovinu v dodávce cestou domů. Abychom byli zatraceně originální, svou troškou do knihy přispějí i členové bývalí, o pestrost úhlů pohledu a pikantnosti tedy nebude nouze.

V rámci našeho jubilea proběhlo též nezbytné nahrávání skladeb, které se nám v poslední době urodily, tentokráte s přispěním producenta, jehož úkolem bylo z našich skvělých songů vytvořit songy ještě skvělejší.

V plánu je pak i natáčení profesionálního videoklipu. Velikou novinkou pro nás bude zapojení početného realizačního týmu, včetně režiséra, a špičkové techniky. Uleví se nám, když nám někdo řekne, kam se máme postavit a co máme dělat…:)

Jak vidno, chtěli bychom si tedy dopřát si trochu nadstandardní péče, z čehož budeš samozřejmě profitovat i Ty. Jak přesně? Stačí kliknout na odkaz a vybrat si odměnu dle Tvého gusta.

Událost na Facebooku.

Kohout plaší smrt najdeš také na:
Facebook: www.facebook.com/Kohout-plaší-smrt-166706016504
Bandzone: bandzone.cz/kohoutplasismrt
Twiter: twitter.com/Kohoutplasismrt

Štítky , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *