Kapela Maywa z Peru vystoupí v Liberci

Liberecké Kino Varšava zve ve středu 10. října 2018 na koncert peruánské kapely Maywa

…a zve na něj takto: 

Představte si, že cestujete do srdce peruánské přírody nebo do nějakého ráje na světě právě stisknutím „play“ na vašem přehrávači… MAYWA se svojí produkcí usiluje o senzorický zážitek od první do poslední skladby. Jejich melodii charakterizují mantrické harmonie a polyrytmy typické pro kmenovou hudbu. Pocit relaxace se po chvíli poslouchání dostaví snad každému 🙂

Projekt Maywa vznikl v roce 2008 v Limě (Peru) a kombinuje současné žánry jako rock, funk, jazz a elektronika se starodávnými zvuky z různých částí světa. Výsledkem je mystický a originální zvuk, který osciluje mezi world music, folkem, psychedelií a experimentální hudbou. Kapelu tvoří zpěvák a skladatel Mario Maywa, Juan Pablo Egúsquiza a Ruben Guzman.

Maywa doposud vydala 4 alba a účastnila se mezinárodních festivalů jako např. Ferrara Buskers Festival (největší buskerský festival na světě). Tento rok se chystají na své již druhé evropské turné.

V nejnovějším album „Red Sky Caravans“ („Caravanas Del Cielo Rojo“) se mísí prvky jazzu, avantgardy, kmenové hudby Jižní Ameriky se zvuky Východu a určitě stojí za poslech.

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *