Kapely Ravelin 7, Fetch! a Or v Liberci

Liberecký Pivní bar Azyl zve v pátek 9. prosince 2016 na koncert kapel Ravelin 7, Fetch! a Or.

Ravelin 7 (post-hardcore r’n’r)
Litvínovsko-ústecko-pražsko-říčansko-brněnská „legenda“ Ravelin 7 se po třech a půl letech vrací do Liberce, letí to… Pár změn v sestavě, víc než pár parádních novinek v repertoáru, třískladbový singl v očekávání. Nové songy jsou hudebně zase o něco hravější a propracovanější, ale zároveň tak nějak znepokojivější, viz videa níže. V tom prvním s R7 zpívá jako host, stejně jako na zmíněném singlu, Eia (Cácory, Kolona). Velká věc.

Fetch! (noise rock)
Nenápadní Silver Rocket elegáni se strhující energií a silně vyvinutým smyslem pro detail. Na debut Parfum & Koteka z roku 2011 pomalu padá prach, živě už Fetch! dávno kompletně upgradovali na další level, kam sice nedohlídneme, ale kde je nám s nima vždycky moc dobře. Novej život.

Or (noise rock)
Jejich kytaristu Adámka jsme na jaře v Azylu viděli s křehkým sólo projektem Dimitar, ale sami vládci těžkotonážních riffů Or v Liberci nehráli už takřka 7 let, což je minimálně ostuda, ne-li přímo skandál. Někdy zkraje nového roku pánové vydají na Silver Rocket druhou desku, těšíme se.

Převzato z události na Facebooku.

Štítky , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *