Kapely ?Shmaltz! a Circus Problem zahrají v teplických klubech

6. ročník Dnů židovské kultury Teplický Cimes probíhá v těchto dnech a do 20.11. přinese na několika místech v Teplicích různé akce. Festival nabídne v pátek 4. listopadu 2016 také v jeden večer hned dva koncerty. „První začne kolem 20 hodiny v teplickém Jazz clubu, kde vystoupí berlínská kapela ?Shmaltz!. Poté společně vyrazíme směr Club Božák, kde se přestaví Circus Problem. Jedna vstupenka bude platit na dva koncerty a to se vyplatí“, shrnuje páteční program pozvánka na tyto koncerty.

Jazz Club Teplice přivítá ve 20:00 berlínskou kapelu ?Shmaltz!. ?Shmaltz! znamená vášeň, rytmus, trochu kýč a hodně citu. Od Balkánu po Kurta Weilla, od cumbie po Toma Waitse, od typického Berlína po Felliniho filmovou hudbu. Mnohotvárnost vlivů se odráží také v neobvyklé instrumentaci kapely: vedle „klasického“ obsazení houslí,akordeonu a kontrabasu tu je ve hře také banjo, zpívající pila, dětské piano, rumunský cimbál, trumšajt či pozoun. Hudba ?Shmaltz! je 100% taneční, zpívaná německy, anglicky a jidiš.

Club Božák Teplice po přesunu z prvního koncertu pak ve 23:00 hostí vystoupení pražské kapely Circus Problem. Circus Problem se z buskerské kapely stal velmi rychle jednou z nejvyhledávanějších kapel české klubové a festivalové scény. Stovky míst, stovky pódií, klubů i festivalů. Tisíce fanoušků, kteří dokáží udělat největší kotel a mejdany protančené až do ranních hodin. S neuvěřitelnou energií a skvělým zvukem zahraný disco-balkan kombinuje balkánskou dechovku, diskotékový beat, laciný pop a špinavý house. Alba „Born not typical“ se prodaly tisíce kusů a doprovodilo ho několik videoklipů. Již v říjnu se můžete těšit na křest nového alba, které bude jasným potvrzením toho, že všichni jsme tak trochu blázni.

Vstupné je 100,- a vstupenka platí na oba koncerty. Doprava z Jazz Clubu na Božák je zdarma.

Více informací na www.teplicky-cimes.cz

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *