Koncert Arrogant Twins před litvínovskou Ponorkou

Hudební klub Ponorka Litvínov zve v pátek 28. července 2017 na koncert pražské kapely Arrogant Twins. Koncert by se měl odehrát na terase klubu v tzv. bazénu, pouze v případě velmi nepříznivého počasí by se hudební produkce přesunula na sál do Ponorky. Po koncertě se pak o zábavu bude starat Dj Fanouš Volkom.

Arrogant Twins jsou punk’n’rollová kapela z Prahy. „Jsou dva, a to očividně na punk’n’roll jak víno bohatě stačí. Kytara, bicí a za nima dvojice desperátů, kteří jsou skromní, ale nejlepší. Méďa a Ben, pohrobci nezapomenutelných Anyway, si prošli různými projekty, aby se nakonec zase potkali. Mají styl, sebevědomí, drajv a jsou připraveni nakopat zadky lidem i ve vašem klubu,“ dočtete se o nich na Kids And Heroes Magazine.

Těšit se můžete na čepovaný Fuller’s London Pride. „Nechte si načepovat pintu pravého anglického piva typu ALE, které jsme pro vás přivezli přímo z britské metropole,“ stojí na letáku k tomuhle nápoji. „Doušek se doslova rozplývá na jazyku a neodbytně svádí k dalšímu napití,“ láká pak druhá strana téhož letáku. Teď už jen stačí, aby aspoň trochu vyšlo počasí a tenhle koncert pod širým nebem bude akcí letošního léta v Ponorce.

Událost na Facebooku.

Klub je otevřen jako každý pátek od 18:00. Kapela spustí kdykoliv po deváté a dýdžej až kapela dohraje. Vstupné „do klobouku“.

Převzato z webu klubu Ponorka.

Štítky , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *