Koncert kapel Bear Makes Ninja a A Pig Called Eggs v Liberci

Bookingová agentura Your Mother zve v pondělí 10. dubna 2017 do libereckého klubu Azyl na koncert kapel Bear Makes Ninja a A Pig Called Eggs.

„Srdečně vás zveme na další kytarový večírek v Azylu. Tentokrát uvítáme dvě britské kapely na tour Evropou. Bear Makes Ninja hrají krásný math/prog rock s lehkými vokály a A Pig Called Eggs do toho zas trochu víc řežou a společně pochystají show, která vám při pondělku určitě zvedne náladu,“ píše se v pozvánce. Popisky ke kapelám byly vypůjčeny z pozvánky na úterní plzeňský koncert obou kapel.

Bear Makes Ninja – originální trojka ze Sleafordu má vážně talent na skládání chytlavých songů, který baví dokonce i víc než smarty drink. Taky mají talent na skládání anagramů, kdy název kapely nepopisuje její vznik jako takový, ale je jakousi slovní složeninou z křestních jmen členů! Takže Ben, James a Karina, kytara, basa a bicí. A opravdu se kvůli tomu nikdo nemusel přejmenovat… Z hudebního hlediska se dají zařadit do škatulky alternativního indie math rocku a pod lampu zavítají již podruhé!

A Pig Called Eggs – Po několika neúspěšných pokusech prorazit pro slávu umění hlavou zeď se tři skromné a vášnivé duše rozhodli zkombinovat jejich hudební talent, zapomenout na pamětihodný přínos společnosti a někde v zapadlé garáži prudit sousedy. Hudebně alternativně avantgardní trojka, občas připomínající Qui se s ničim nemaže a pamatujte, že prase se jmenuje vejce!

Začínat se bude v devět hodin a nebude se končit pozdě, když je to pondělí. Dorazte a pošlete to dál!

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *