Koncert MZH v Ponorce po koncertu Tří sester na Loučkách

Kapela Tři sestry vyráží na Radegast tour 2016 a první koncert odehraje v pátek 13. května 2016 od 18:00 spolu se skupinami E!E, Doktor P.P. a Louty v Litvínově na Loučkách. Jejich tradiční „soupitníci“, kapela MZH, pak vystoupí po půlnoci na koncertě po koncertě v Hudebním klubu Ponorka Litvínov.

Cesta z Areálu Loučky vede kolem klubu Ponorka a tak se přesunout z koncertu na koncert, je vlastně jednoduché a navíc se přiblížíte k domovům. Aspoň kousek. Protože jde o oficiální after party, se vstupenkou z „Sestřího“ koncertu zaplatíte za vstup na koncert MZH v Ponorce pouze 50,-. A to se vyplatí, protože ostatní zaplatí stovku.

Noise pub boys, jinak tedy pražská kapela MZH, hrají hudbu, které říkají drunk rock. Sami o sobě mluví jako o „protekčních parchantech Tří sester“ a nápad na koncert po koncertu byl na světě. Kapela existuje už déle než 20 let, ale v Ponorce se představí poprvé.

Ponorka otvírá už v 15:00, protože na pořadu Mistrovství světa v hokeji je od 15:15 zápas České hokejové reprezentace s – prozatímním překvapením turnaje – výběrem Kazachstánu. To znamená, že třeba pivo si můžete dát v Ponorce už cestou na Loučky. Začátek koncertu MZH je naplánován na půl druhou.

Převzato z webu klubu Ponorka – Litvínov

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *