Koncert na severu #17: Nulajednanulanula + Caemento v Ponorce

Projekt Koncerty na severu zve v pátek 27. září 2019 do Hudebního klubu Ponorka Litvínov na koncert severočeských kapel Nulajednanulanula a Caemento

Nulajednanulanula je kapela z Klášterce nad Ohří hrající živelný emo hardcore, která letos na jaře vydala na vinylu skvělou desku „mit Liebe aus Sudeten“. „O desku jsem si napsal a v létě viděl kapelu živě na koncertě v Děčíně a prostě je musel pozvat do Litvínova,“ popisuje jeden z pořadatelů. Zkuste si poslechnout zmíněnou desku a v pátek se přijít podívat do litvínovského podzemního klubu.

Caemento je emo hardcore kapela z Děčína a Chomutova, která minulý týden odehrála svůj první koncert na domácí půdě v Děčíně. Těsně před tím ještě stihli kluci pustit do světa svou první nahrávku nazvanou „Burning Stone EP“. „O téhle nové kapele, kde hrají lidi, kteří prošli dalšími severočeskými kapelami, jsem se dozvěděl právě na děčínském koncertě, kde hráli Nulajednanulanula a tak mě napadlo uspořádat oběma kapelám společný koncert v Ponorce,“ vysvětluje jeden z pořadatelů. 

Přijďte 😉

Událost na Facebooku.

Klub Ponorka je v pátek otevřený už od 18:00 a první kapela začne hrát v tu správnou chvíli, kdykoliv po 21:00. Vstupné, jak je u akcí Koncertů na severu zvykem, je „aspoň kilo“.

Štítky , , , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *