Koncert na severu #18: Canine [D] & Kolari [D] v litvínovské Ponorce

Projekt Koncerty na severu hned po poslední zářijové akci zve do Hudebního klubu Ponorka Litvínov ve čtvrtek 3. října 2019 na první akci říjnovou. V litvínovském podzemí se představí dvě německé kapely. Hardcore punková kapela Canine z Frankfurtu a post hardcore kapela Kolari z Hamburku.

► „Před rokem jsem Canine viděl živě v Chomutově a byl jsem z jejich neskutečně živelnýho a energickýho vystoupení fakt nadšenej,“ láká na koncert jeden z pořadatelů. „Converge, Gallows, Refused, neuvěřitelná energie a k tomu technická preciznost…,“ najdete ke kapele na netu. „To chcete vidět a slyšet,“ dodává už citovaný pořadatel.

„Představte si, že držíte motorovou pilu v lednici plný koťátek a zároveň vám někdo na hlavu vyleje vroucí sýrovou omáčku – tak nějak zní Kolari,“ představuje kapela sama sebe. Nahrávky tomu moc neodporují. Kapela se do Litvínova moc těší, protože půjde o jejich první koncert v zahraničí. I tohle chcete vidět a slyšet živě.

Událost na Facebooku.

Klub je ve čtvrtek otevřen už od 16:00 hodin. Koncert začne kdykoliv po 20:00 podle nálady, atmosféry a zájmu přítomných. A jak je na „koncertech Koncertů na severu“ zvykem, vstupné aspoň kilo a to za dvě zahraniční kapely není zas tolik.

Štítky , , , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *