Koncert na severu #22: Litvínov pro Austrálii: Benefiční koncert v Ponorce

Koncerty na severu zvou v sobotu 29. února 2020 do Hudebního klubu Ponorka Litvínov na benefiční koncert Litvínov pro Austrálii. Koncert volně navazuje na lednové akce Ústí pro Austrálii a Teplice pro Austrálii, které inicioval kolektiv kolem festivalu ÚTULEK FEST. Pro Animal Rescue Cooperative, tedy platformu sdružující mnoho záchranářských skupin v Austrálii, se na těchto koncertech vybralo přes šedesát tisíc korun. Pokud se podaří vybrat nějeké finanční prostředky i v Litvínově, budou zaslány také právě ARC. Akci v Ponorce svým vystoupením podpoří hudebníci a hudebnice ze severu Čech. Představí se litvínovský Baty von Janof, jedno z posledních vystoupení si dají děčínské Cácory, z Teplic přijede George, z Mostu Malá modrá obluda, Tom77 z Duban a Will Eifell z Ústí nad Labem.

Ničivé požáry v Austrálii jsou prakticky pod kontrolou a příroda se sama stará o obnovu. Mnohá požáry postižená zvířata jsou však stále odkázána na lidskou pomoc a tuto pomoc se pokusíme podpořit, i když nejspíš jen symbolicky, i koncertem v Ponorce.

Přijďte si v sobotu do litvínovského podzemního klubu poslechnout severočeské písničkáře a písničkářky a vstupným podpořit ty, kteří pomáhají těm, kdo si sami pomoct nemohou.

Událost na Facebooku.

Klub Ponorka má v sobotu otevřeno od 18:00 a první vystupující začne hrát proti místním zvyklostem už ve 20:30. Přijďte, prosím, tedy včas. Vstupné je tentokrát minimálně aspoň kilo s tím, že doporučený solidární vstup je 200,-. Jakou částkou se rozhodnete přispět, necháme na vás!

Těšíme se na vaši návštěvu. Vaše Koncerty na severu.

Štítky , , , , , , , , , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *