Koncert na severu #6: Queens of Everything v Ponorce

Správce projektu Koncerty na severu a „fousatá barmanka z Ponorky“ v jedné osobě slaví v květnu narozeniny a jak jinak než na koncertě. Do Hudebního klubu Ponorka Litvínov přijede v pátek 19. května 2017 poprvé zahrát pražská punk-rock’n’rollová kapela Queens of Everything. O pokoncertní rokenrolovou party se postará Dj Fanouš Volkom

Pražská kapela Queens of Everything funguje od roku 2008 a do Ponorky přiveze svou „nálož svižného punkrocku okořeněného rockabilly kontrabasem a dechovou sekcí“. Další slova jsou zbytečná, protože tahle kapela se musí vidět, slyšet a zažít. 

Těm, kteří zatím neměli tu čest se s kapelou potkat, by mohl napovědět poslech jejich zatím poslední desky God Save the Queens! z roku 2014.

K songu Rhythm of your Soul ze zmíněné desky kapela loni natočila povedený videoklip, který může napovědět ještě víc.

Na terase klubu se bude grilovat. Menu je zatím tajemstvím, ale šéfkuchař Papi slíbil nějakou veganskou dobrotu… 

Oslavenec pak vzkazuje: „Hlavně mi nikdo nedávejte k narozkám flašku. A vůbec se vykašlete na dárky a přijďte si užít parádní kapelu v parádním klubu. Víc nepotřebuju. Díky.“

Událost na Facebooku.

Klub Ponorka bude otevřen od 18:00. Zhruba kolem 20:00 by už mohly být k dispozici dobroty z grilu. Kapela pak spustí kdykoliv po jednadvacáté hodině. Na koncert po nezbytné technické pauze naváže dýdžej a pak… už by mělo svítat. Vstupné bude „kilo“.

Koncert se uskuteční ve spolupráci kolektivu Reggae Negative Crew & projektu Koncerty na severu & Hudebního klubu Ponorka Litvínov za podpory Dirty Dancing – Rock“n“Roll Booking AgencyKids And Heroes Magazine.

Štítky , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *