Koncert na severu #8: Dilemma in cinema & Bad Boys v Ponorce

Projekt Koncerty na severu a jeho podporovatelé Pavel a Michal – kteří na akci oslaví své narozeniny – zvou v sobotu 16. září 2017 na koncert do Hudebního klubu Ponorka Litvínov. Vystoupí slánská punk-rocková kapela Dilemma in cinema a nová teplická street-punková kapela Bad Boys. O afterparty se postará Dj Assix z Gummo Sound Crew a těšit se můžete i na občerstvení z vegegrilu.

Dilemma in cinema je tříčlenná kapela ze slaného, ve které působí hned dva bývalí dlouholetí členové jiného slánského a asi všeobecně známějšího souboru. Hrají ve složení Sáďa na basu, textař Pípa na bicí také pomáhá s vokály a skladatel P.P.Cvok za mikrofonem hraje na kytaru. Ve své tvorbě kapela mixuje punk-rock, ska i hardcore vlivy. V Ponorce hrála tahle parta naposledy přesně před dvěma lety, ale tehdy snad ještě v jiné sestavě. Jak kapela tak pořadatelé a oslavenci se na koncert v Litvínově těší a tak lze od muzikantů čekat víc než totální nasazení…

Bad Boys je prakticky nová teplická street-punková kapela, která se zformovala kolem Alexe, bývalého zpěváka jiné teplické kapely The Seegers. Víc se o kapele dozvíš přímo na koncertě.

Po koncertu se o zábavu postará Dj Assix z Gummo sound kref. To znamená, že tenhle mejdan koncertem kapel ani z daleka nekončí.

Během večera se také budou grilovat veganské dobroty, takže se nemusíte mordovat s večeří, ale přijít si užít večírek se vším všudy.

Přijďte popřát oslavencům, užít si koncert a dobrou zábavu. 

Klub Ponorka je otevřen od 18:00 hodin. Vstup do klubu bude přes terasu, která bude k dispozici nejen kuřákům. První kapela se svého poslání ujme kdykoliv po 20:00 hodině. Vstupné na koncert, jak je na akcích Koncertů na severu už dobrým zvykem, bude „třeba kilo“

Událost na Facebooku.

 

Štítky , , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *