Koncert na severu #4: At The Tree + Uprostřed pádu + With The Other v Ponorce

Pátek 25. září 2015 by si v Hudebním klubu Ponorka Litvínov neměl nechat ujít žádný fanoušek (a samozřejmě ani žádná fanynka) hardcore hudby. Do litvínovského podzemního klubu přijedou na pozvání projektu Koncerty na severu hned tři kapely, plné ostřílených matadorů hardcore-punk scény.

Ze západních Čech přijede kapela AT the TREE, kde můžeš najít “pár známých tváří z předešlých spolků jako bylyAlbion, Universal Young Musician, Drag Me Pissed a po hudební stránce můžeš očekávat velmi povedený a energický emo-hardcore co má jiskru”. Aktuálně připravují debutové CD, které vyjde na Pure Heart Records. AT the TREE už v Ponorce hráli loni a byl to výborný koncert.

Severočeskou a především děčínskou scénu pak přijede – do Ponorky poprvé – reprezentovat ‚schizo-hardcore‘Uprostřed pádu. Tahle kapela je vlastně pokračováním – už jen s jedním zpěvem a změněným názvem – na Mostecku kdysi poměrně populární party Shut Up And Dance.

Premiéru v litvínovském podzemí budou mít v pátek i With The Other. “Děčínská banda složená z kapel Pozitivní deviace, Shut Up And Dance, Tabula Rasa. Inspirace v neocrustu, temném a ukřičeném emo-hardcore a i blackmetalu je jasná.”

Klub bude otevřen od 18:00 a první kapela se do toho opře kdykoliv po 20:00, ale přesně v pravý čas. Pořadí kapel bude oznámeno v události akce na Facebooku.

Převzato z webu klubu Ponorka – Litvínov

Štítky , , , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Jedna reakce na Koncert na severu #4: At The Tree + Uprostřed pádu + With The Other v Ponorce

  1. Pingback:ZMĚNA! Místo AT the TREE vystoupí v Litvínově kapela Le Bain de Maid - Koncerty na severu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *