Koncert na severu #5: Kohout plaší smrt & Pirates of the Pubs & PVA v Ponorce

Koncerty na severu zvou v sobotu 25. února 2017 do Hudebního klubu Ponorka v Litvínově na koncert kapel Kohout plaší smrt, Pirates of the PubsPVA.

Kohout plaší smrt,  jedou svou jedenadvacátou koncertní sezónu. Pro svou hudbu používají škatulku „punk crossover“. Jsou sice z Liberce, ale kořeny má tahle kapela na Mostecku. A třeba hned historický druhý koncert odehráli Kohouti právě v Litvínově. Za pár měsíců to bude přesně 20 let. V Ponorce pak hráli naposledy před čtyřmi lety. Přijď se na ně podívat.

„Kapela, která byla inspirována irskými lidovými písněmi a trochu také tvorbou kapel Scrum, Dropkick Murphys, The Real McKenzies nebo třeba Flogging Molly, byla založena v roce 2012“ a do Ponorky přijede poprvé. To jsou Pirates of the Pubs z Českých Budějovic. V jejich hudbě kromě klasických nástrojů jsou slyšet třeba housle, mandolínu, flétnu, akordeon nebo ukulele. Muzika přesně na mejdan…

Plzeňská „soul-punková“ kapela PVA se loni vrátila na pódia po pauze v nové sestavě a s novou deskou nazvanou „Masopust s P.V.A.“. Před lety byla tahle parta na Mostecku poměrně populární a několikrát v tomhle regionu vystupovala. V Litvínově „Pévéáčka“ hráli naposledy před 4 lety a také v Ponorce. Poslechni songy z nové desky na jejich Bandzone profilu a přijď se poslední únorovou sobotu podívat, jak to vypadá živě.

Událost na Facebooku.

Klub je otevřen už od 18:00 a kapely začnou hrát kdykoliv po osmé večer. Do 20:00 se vybírá vstupné 80,- a později 100,-.

Koncert se uskuteční ve spolupráci kolektivu Reggae Negative Crew & projektu Koncerty na severu & Hudebního klubu Ponorka Litvínov.

Štítky , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *