Koncert na severu #3: Německá kapela La Familia a ústečtí IDIO & IDIO v litvínovské Ponorce

Kapela La Familia ze Severního Porýní-Vestfálska jede v srpnu YOU ONLY LIVE ONCE TOUR 2015 a jednou ze zastávek bude ve čtvrtek 13. srpna 2015 litvínovský klub Ponorka. O support se postará ústecká kapela IDIO & IDIO.

Německá partička La Familia k názvu přidává doušku kick-ass-ska a tak to i je. Mix ska-punku a skate-punku. Je to chvílemi “takovej šrumec”, že ti to opravdu nakope zadek. Loni v Děčíně byla tahle kapela víc než výborná. Těsně před odjezdem na turné vydává kapela čerstvé YOLO EP, které je k poslechu i stažení na jejich Bandcamp profilu.

IDIO & IDIO je kapela z Ústí nad Labem, která říká, že hraje punk-rock, ale nebojí se zabrousit i do jiných vod. Předností kapely je pak všudypřítomná zábava a vtip a záměr „každému od 3 do 333 let (ani o rok víc) chce přinést trochu veselí, ve dnech plných spěchu a stresu. Na jejich Bandzone profilu, vedle ukázek jejich tvorby, je k poslechu také vtipný rozhovor, který kapela absolvovala 5.8.2015 na Gama rádiu.

Po červencové odmlce, způsobené stavebními úpravami objektu, je tato akce prvním kytarovým koncertem v Ponorce. Každý čtvrtek se na terase před klubem od 18 hodin griluje, takže není problém dorazit na koncert o něco dřív a této možnosti využít.

Klub je ve čtvrtek otevřen už od 16 hodin a koncert bude zahájen lehce po 20 hodině.

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *