Koncert U Kanára: Kick & Hadem pro mého munga & Eá

Jirkovský Rock klub U Kanára zve v pátek 24. března 2017 na koncert kapel KICK. & Hadem pro mého munga & .

jsou dva týpci a typka za bubnama. Matematika, trochu jazzu a disharmonie. Instrumentální a experimentální muzika, co rozhodně není na jeden, ani druhý. ani třetí… ani č… ani devátý poslech. Rozhodně je na co stát s otevřenou pusou, neb týpci hrávali ještě u západočeských kultů Negero.

To Hadem pro mého munga jsou instrumentální duo basa-bicí. Trochu romantiky, trochu smutku, trochu těsta do díže, sem tam post hardcore a hluk. Venku mají split s Le Baind de Miad, kde jsou skladby nahrávány ještě s kytarou, ´žel personální změny bývají a nyní to ´Hadi´ valí ve dvou. Přijď se juknout, jak to šlape.

Kapela Kick. byla založena v roce 2015 rapperem Kick Dickrem, kytaristou Ferym a bubeníkem Franzem (oba I Warned You). Dále se k nim postupem času přidává Lukáš s baskytarou. Kapela přehrává Kick Dickerovo písničky + dělá vlastní tvorbu. Jedná se o minimalistické samply doplněné živou kapelou. KICK. Za svou existenci stihl vystoupit například po boku známého rapera/zpěváka/umělce Jamese Cola nebo svou show podpořit Denní stacionář Mateřídouška.

Line up:
1)
2) Hadem pro mého munga
3) KICK.

Vstupné je dobrovolné!

Převzato z události na Facebooku.

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *