Koncert v litoměřickém klubu Habañero

Habañero music bar v Litoměřicích zve v pátek 20. května 2016 na koncert, na kterém vystoupí Idio & Idio, A New Chapter, Will Eifell a o after party se postará drum’n’bass kolektiv Basscoffe.


Čtvero přátel, napříč žánry, Vás zvou na krásnej, pohodovej, přátelskej a láskyplnej večírek, kde nikdo nebude sedět v koutě a nebude starej na žádný srandy.

Nastartuje vás Will Eifell, ústeckej špinavej folkař s romantickou duší, který právě pokřtil novou desku „Mezi hrdiny a sny“

Hned na to na pódium vyběhne barevná partička Idio & Idio, která se bude snažit vyloudit pár úsměvů, protože deskou „Tak nebreč“ si to dali za úkol. Sice všude je napsáno, že hrajou punk-rock, ale koho zajímají škatule…

Snad včas dorazí klucí z A New Chapter, kteří uhodí na tvrdší strunku, „Zanechat stopu“ se jmenuje jejich nejnovější počin a tím se budou řídit, to si pište!!

No a pomyslná třešnička na dortu budou kamarádi z Basscoffe v rytmu drumandbass, na který se bude pařit až do rána a kdo na ně neprošoupe žabky, tak je mrtvej Homolka.

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *