Koncerty na severu podporují liberecký Azyl

Jménem projektu Koncerty na severu bych chtěl vyjádřit podporu liberecké hospodě a koncertnímu prostoru, které nese jméno Azyl pivní bar. Ten aktuálně bojuje o zachování komunitní pobytové zahrady, kterou se pokouší, podle mě účelově založený, Spolek Na Ladech zlikvidovat a cílem lidí, kteří za tímto spolkem stojí není nic jiného, než likvidace Azylu jako takového!

„Pivní bar Azyl představuje v rámci Liberce, jeho širokého okolí i v celorepublikovém měřítku ojedinělé místo, kde je provozována řada kulturních, vzdělávacích a osvětových aktivit. Jako součást jeho fungování byla příznivci baru Azyl zprovozněna komunitní pobytová zahrada v jeho těsné blízkosti, kde dříve bylo smetiště. Společnou prací nadšenců byla uvedena v provoz a dodnes slouží jako součást pro zázemí nejrůznějších kulturních a jiných veřejně prospěšných aktivit,“ píše se v petici za zachování komunitní pobytové zahrady u Pivního baru Azyl v ulici Široká v Liberci. 

„Jsme přesvědčeni, že současná aktivita spolku tří lidí vedoucí k odstranění komunitní zahrady nemá za cíl vybudovat jinou komunitní zahradu, ale zlikvidovat či omezit Pivní bar Azyl ze strany nově se přistěhovaných sousedů,“ pokračuje text petice.

O dění kolem zahrádky Azylu se můžeš dozvědět víc z vyjádření provozovatele hospody. Příběh Azylu ti může také přiblížit příspěvek na blogu Pivní Partyzán. A možná článek z liberecké mutace iDnes.cz.

Petiční archy ke stažení a tisku: Výzva Radě Statutárního města Liberce za zachování komunitní pobytové zahrady u Pivního baru Azyl v ulici Široká v Liberci ve formátu .PDF (221 kB)

Petici s podepsanými archy pak dones, nebo pošli doporučeně (!!!) na adresu:
Jan Horáček – Pivní bar Azyl
Široká 302
460 07 Liberec.

Petici je také možné podepsat v Liberci přímo v Pivním baru Azyl a v Knihkupectví a antikvariát Fryč

Podepsat petici bude od 25.5. možné také na baru Hudebního klubu Ponorka Litvínov.

 

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *