Kontroll a noAR+IS+ pokřtí své desky také v Liberci

„Doyen libreckejch promoterů Vlasta RK“ zve v pátek 18. března 2016 do libereckého klubu Stamina na koncert kapel Kontroll a noAR+IS+, na kterém obě kapely pokřtí své nové desky.

„Kontroll i noAR+IS+ už v Liberci hráli, Kontroll i poměrně nedávno, ale bez ohledu na to, že zrovna Kontroll by tu klidně mohli koncertovat každej měsíc, tak tentokrát má jejich návštěva speciální důvod – obě polabská tělesa totiž přijedou v rámci svého společného „trojkřtu“ představit a nabídnout v premiéře svá zbrusu nová LP.“

„Bratrská dvojice Kontroll navazuje na debut „Asfalt“ (2012) albem „Květiny“ a nenabízí na něm nic víc, než v čem je jeho největší síla – počítejte s náma: makající a syrová souhra basy a bicích, fotbalová energie defenzivních záložníků, ozvěna (doslova!) sokolovny v Bečvárech. Kontroll jsou pádnou odpovědí na zbytečný Messiho a Ronaldovy finty. Tady se lámou hnáty.

Kapela noAR+IS+ (aka NoArtist) patří už několik let k tomu nejpodivuhodnějšímu, co se pohybuje po sklepeních, garážích a mlejnech garážový scény. Aktuální reinkarnace je surová a škrábající změť kapel, o kterejch kluci možná ani neslyšeli – Barkmarket, DG 307 a Birthday Party nevyjímaje. Album „Zahojí se to, jen když si to přestaneš škrábat“ vychází ve společný péči Sakraphon, Silver Rocket a Holubník.

Bude to hezkej večer, spojenej s utrácením peněz za nový vinyly, tak si nezapomeňte šrajtofli! Těšíme se!“

www.silver-rocket.org

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *