Konzert 11: Midi Lidi, Ventolin a dokruhu v chomutovské Kulisárně

V pátek 22. září 2017 Kuprospěchu z.s. pořádá v Chomutově již jedenácté vydání putovní akce Konzert, který se zaměřuje na zajímavá místa k pořádání akcí či na zajímavé hudebníky, kteří do Chomutova běžně nejezdí. Kvůli kapacitě a zajištění akce bylo tentokrát zvolena tradiční koncertní místo, a sice Kulisárna u Městského divadla. O to zajímavější je však program:

Elektropopová kapela Midi Lidi vznikla v roce 2006 a záhy se vypracovala ve veličinu české nezávislé scény proslulou mj. energickými koncerty. Midi Lidi vydali 4 alba, zatím poslední je loňské Give Masterpiece A Chance!, jsou také tvůrci mnoha filmových soundtracků, za hudbu k filmu Protektor obdrželi Českého lva. Členové Midi lidi jsou činní v plejádě dalších uměleckých projektů.

Ventolin je živý elektronický projekt kombinující prvky elektra, raného acid house, punku a techna. Ventolin využívá různé krabičky, efekty a živě s nimi vytváří svou hudbu. Tato performance klade důraz na energii a úspěšně překonává odtažitost, kterou každá elektronická liveshow bojuje. Ventolin 15.9.2017 po pěti letech vydává novou desku s názvem Vitajte.

dokruhu je novinka na chomutovské scéně, přináší zvuk a mix žánrů, které se v místních podmínkách ještě neobjevily. Členové Dokruhu jsou a byli čini v několika jiných chomutovských kapelách.

Akce začíná ve 20:00, vstup činí 150,- Kč. Realizace za podpory Statutárního města Chomutov.

Událost na Facebooku. Web Kuprospěchu z.s.

Štítky , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *