Křest a dva návraty na pódium: Unikátní koncert čtyř jabloneckých rockových kapel

Klub Na Rampě v Jablonci nad Nisou zve v pátek 21. října 2016 na výjimečný koncert. Kapely Cynik 84Šťastná stávka se po letech vrací na koncertní pódium, Vomit Electronic křtí novou desku a klip a sestavu doplňuje kapela Erath.

Cynik 84 – Jablonecká pop/rocková kapela která se nikdy nesnažila o novátorské zvukové experimenty, sázela na vlastní tvorbu, především české originální texty a šlapající bigbeat. Před necelými deseti lety se rozpadla a od té doby hrála jen při výjimečných příležitostech. Přijďte na první koncert po 10 letech na Rampě! Složení: Míra Bubla (kytara, zpěv), Honza Verl (kytara), Matěj Verl (basová kytara), Honza Nikenday (bicí).

Šťastná stávka – Z roztomilých kluků jsou už jsou pohlední strejcové a Lucky Strike už taky dávno nekouří. Je to 14 let od posledního koncertu Šťastné stávky – kapely s funk-rockovými kořeny a rapovou korunou. Zpěv – Tomáš Drahoňovský, Kytara – Honza Verl, Basa – Jan Kovářík, Bicí – Jan Nikendey

Vomit Electronic – Nejvíc fresh kapela ze Sudet křtí nové album Vykunděná píča 2 – Příběh z Malibu. Surové beaty, drzé texty a nespoutaná rocková energie to jsou Vomit Electronic.

Erath – Kapela vzešlá z mlhy Jizerských hor kombinuje řízné kytarové riffy s ambientními plochami a českými texty.

Videopozvánka:

Událost na Facebooku.

20161021_narampe

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *