Jaro, či spíše léto, je v plném proudu. To ale neznamená, že byste měli ústecké Café Max zanedbávat. Jako obvykle jsme pro vás připravili zábavu i poučení:
1) Ve středu 2. května se připravte na 12. pokračování ryze maxovské STAND-UP COMEDY SHOW. Oslavíme tedy jeho šesté výročí.
2) V pátek 4. května přijede do Maxu po půl roce zahrát JOHAN KOLÍNSKÝ aka DJ BORIS, opět s velkým IMacem a pořádnou dávkou jazzu, swingu, soulu, groove a nejrůznějších coververzí.
3) V pondělí 7. května PETR KUNEŠ uvede americké komediální drama HLEDÁM AMY.
4) Ve středu 9. května bude MARTIN KRSEK přednášet o NEZNÁMÝCH HRDINECH V BOJI PROTI FAŠISMU, kteří mluvili německy.
5) V pátek 11. května se můžete po delší době těšit na MASÁŽ CHODIDEL NEBÝVALÉ BRIZANCE DJ PAVLA EM.
6) Ve středu 16. května bude RADOVAN VÍTEK vyprávět o BRAZILSKÉ VYSOČINĚ, konkrétně o oblasti Rio de Janeira.
8) Ve čtvrtek 17. května uvede MAREK MACH další filmovou klasiku: tentokrát legendární SMOKE z roku 1995. 9) V pátek 18. května bude za maxovskými gramofony kouzlit DJ PECAONE.
10) Ve středu 23. května se uskuteční už 69. kolo MAX KVÍZU (přihlašuje se na něj v úterý 1. května).
11) Ve čtvrtek 24. května uvede JAN CIVÍN argentinskou (tak trochu formanovsko-papouškovskou) komedii VÁŽENÝ OBČAN.
12) V pátek 25. května se vás pokusí roztančit DJ FUNKENSTEIN.
13) A celý květen bude v Maxu k vidění výstava akvarelů EVY VÁGNEROVÉ.