Květen 2018 v Hudebním klubu Ponorka Litvínov

Nový měsíc už klepe na dveře a to je ta správná chvíle si říct, co pro vás Hudební klub Ponorka Litvínov připravil na květen 2018. Po bohatém a divokém dubnu je květnová nabídka možná trochu skromnější, ale nikde není psáno, že se nějaká ta akce v programu klubu ještě neobjeví… Pojďme si zatím projít akce, které už jsou známé a potvrzené.

► Ovečky&Ostatní + Dost času v Ponorce
První akcí nového měsíce bude v pátek 4.5. koncert dvou mosteckých hudebních souborů. Funk popové Ovečky&Ostatní si po pravidelných Vánočních besídkách v Ponorce střihnou jeden jarní koncert a jako hosty si do Litvínova pozvali spřátelenou alternativně rockovou kapelu Dost času.

► Technologic-Minimal edition
Ani v květnu nepřijdete o techno mejdan v režii Výroby euforie. Na sobotu 5.5. si vaši místní oblíbenci Dj Fidlushek a Dj Mirus pozvali jako hosty teplickou dvojici Ian Rokka a Kinski. Ti preferují především minimal, ale nepřijdete ani o klasické techno. 

► Bass Wars: Audio Spa Warm Up Party
Po krátké odmlce se v pátek 11.5. do litvínovské Ponorky vrací pravidelná akce Bass Wars. Květnová párty je v pořadí druhý oficiální warm up na AUDIO SPA„Hlavní slovo tentokrát za mixem se svou vykachněnou selekcí převezme litoměřický Yuri_one. Následován bude mosteckým supportem v sestavě NightrofixSpiritualJimmy Cocaine a SU. Dále přivítáme oseckou eskadru Beating mash, domácí PushCuba Libre a Dombee Finch a svou jemnou selekci představí lounský Dj Yrduk,“ představují line-up pořadatelé.

► Po Třech sestrách mejdan v Ponorce
sobotu 12.5. jsou na Loučkách Tři sestry a v Ponorce si dáme pokoncertní večírek.  Takže až akce na Loučkách skončí, můžete se přesunout do našeho klubu a užívat načatého večera. Dj bude vybírat žánrově spřízněnou hudbu a pít by se mohlo třeba Pivo Tři sestry.

► Beer Pong v Ponorce
Na sobotu 19.5. přátelé litvínovského klubu, soutěží, sázek a hlavně Beer Pongu, připravili turnaj dvojic v této společenské hře. Domluvte si parťáka nebo parťačku a přijďte si do Ponorky zahrát Beer Pong. Soutěžit se bude o putovní pohár a další ceny. Během večera a noci bude hudbu vybírat milovaný Dj Fanouš Volkom.

► 5 let „Koncertů“: Hadem pro mého munga & Mara Jade v Ponorce
Projekt Koncerty na severu slaví 5 let existence a oslaví je v pátek 25.5. v litvínovském podzemním klubu, jak jinak, než koncertem. Do Ponorky se přijede představit chodovská kapela Hadem pro mého munga a rakovničtí Mara JadeNa akci také oslaví své narozeniny náš ‚barmanka‘ Jéňa.


Právo na změny v programu si vyhrazujeme. Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz, případně profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov

Klub je otevřen každý čtvrtek od 16:00 a v pátek a v sobotu od 18:00. 

Za případné sdílení a další šíření děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu.

Hudební klub Ponorka Litvínov

Převzato z webu klubu.

Štítky , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *