Laco Deczi & Celula New York v Litvínově

Tento týden nás čeká prodloužený a v Ponorce víc než „nadupaný“ víkend. Ve čtvrtek 16. listopadu 2017 se do Litvínova a především do Hudebního klubu Ponorka Litvínov vrací trumpetista Laco Deczi. Stejně jako před rokem se můžeme těšit na skvělý hudební zážitek. Laco Deczi & Celula New York jsou zárukou kvalitního kulturního zážitku a atmosféra jejich koncertů v litvínovském podzemním klubu je vždy úžasná. 

Důkazem budiž video, které natočil Jindřich Pavlíček, když Laco Deczi & Celula New York vystupovali v Ponorce na jaře roku 2015.

Po loňském koncertě pak na Facebookové stránce našeho klubu napsal recenzi Michal Dostál, kde píše: „Já byl na Lacových koncertech více než dvacetkrát. Jazzdock, různé sokolovny, Muzeum Benešov, na zámku Jazz u Rodena, v malém pražském baru amerických koktejlů – místnost 6×6 m a hráli asi pro 25 lidí jazzové standardy. Laco troubil asi půl metru od nás. Na louce u Hotelu René, kde hrál na přivezeném jevišti – velkém přívěsu. Zažívám s ním už třetí obměnu kapely. Jsou teď v nejlepší formě, co kdy byli. Ale ten váš prostor byl snad nejlepší pro ten hudební zážitek. Bylo to zblízka – člověk je viděl takřka na dosah, všechny detaily, ozvučení dokonalé – nebylo to málo, ale ani to nebylo přeřvané, což se snadno může u takového malého prostoru stát. A ty lidi a atmosféra klubu skvělá. Děláte to dobře. Jeli jsme 120 km tam i zpátky, ale stálo to za to.“

Nenechte si tuhle hudební událost utéct.

Událost na Facebooku.

Klub otvírá v 18:00 a koncert začne kdykoliv po půl deváté. Vstupné na místě je 250,-.

Převzato z webu klubu.

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *