Led Sezelim, Krumpáče a Nestel Postel v Lovosicích

Lovosický klub Pod Palubou hostí v pátek 22. dubna 2016 koncert kapel Led Sezelim, Krumpáče a Nestel Postel.

Led Sezelim – experimental-hard rock / Děčín – Skupina plave v neklidných hudebních vodách už 23. sezónu! Co už se zdálo být pomalu nemožné a vpravdě prostě nereálné, je nyní pro starší i mladé příznivce retro a archaických rockových stylů domácí hudební produkce příjemnou skutečností! Děčínskou rockovou skupinu založili v květnu 1993 Martin Zíka (g), Richard Musil (bg) a Miloslav Kliment (g) s původním názvem „Těleso ponořené do kapaliny“. V srpnu se k nim připojil Honza Gorej, který přišel i s budoucím názvem skupiny Led Sezelim.

Krumpáče – drum’n’bass-punk / Praha – Nástroje drhnou a muziku tvoří již od roku 1996 a tak je jejich převážně vlastní repertoár nestejnorodou směsicí punku, ska, underground a blues. A baví je to. Bigbeat či nebýt!

Nestel Postel – pop-rock / Lovosice – Od roku 1998 kapela servíruje jejich vlastní pecky a nehodlá s tím přestat ani v budoucnu.  Nástroje: bicí, basa, sólová kejtra, doprovodná kejtra, klávesy, trubka, beatbox. Hrají jemně nátlakový způsob poprocku s prvky ska, punku a dalších hudebních žánrů, dle nás tzv. push pop.

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *