Leden 2018 v Hudebním klubu Ponorka Litvínov

Nový rok a jeho první měsíc už je v plném proudu a tak je nejvyšší čas si představit akce, které pro vás připravil Hudební klub Ponorka Litvínov na leden 2018. Ještě jednou bychom chtěli poděkovat všem, kteří klub podporují, chodí do Ponorky na jednotlivé akce a samozřejmě všem interpretům, kteří v loňském roce v klubu vystoupili. Věříme, že litvínovskému podzemnímu klubu zachováte přízeň i letos.

► Bass Wars: Dark Edition Vol. 2 
Po roce se do Ponorky v pátek 12.1. vrací seriál parties Bass Wars. Pozvání nana druhý díl Dark Editionpřijali Herax z YODA Sound a Fat Fery z Bad Controll. Dál Nightrofix a Jimmy CocaineMarshall a Twice Vision. Line-up pak doplní ještě Eavn a samozřejmě pořadatel Push.

► Dj Wich (support dj’s: Jorge Naipes, Elbe)
Týden na to, v pátek 19.1., přijede do litvínovského klubu jeden „z nejslavnějších a nejúspěšnějších Djs česko-slovenské hip-hopové scény“ Dj Wich. O support se postará mostecký Dj Elbe z The Most Wanted Records a samozřejmě domácí DJ Jorge Naipes z BACKinTIMES Labelu.

► One Foot Skanking Vol. 2
„Po příjemném úvodním dílu One Foot Skanking, vám přinášíme v pátek 26.1. pokračování další, tentokrát s hlavním protagonistou, kterým není nikdo jiný, než MessenJah. Aby v tom nebyl sám, hlídat záda mu přijede jeho parťák selektor Boldrik. Line up pak doplní chomutovští střelci Imperial Souljahs a bílinské raggajungle komando Saigon Project, láká na tuhle akci pozvánka organizátorů.

► Technologic with Dj THCZ, Fidlushek, Mirus
Sobota 27.1. bude v Ponorce patřit technu a euforii. Domácí dýdžejské duo Dj Fidlushek a Dj Mirus připravili na konec ledna další party z řady Technologic. Tentokrát jejich pozvání přijal Dj Thcz, „který vás pobaví pestrým a dupavým techno setem“.

Od 11. ledna je po hektickém závěru minulého roku klub opět pravidelně otevřen od čtvrtka do soboty. 


Právo na změny v programu si vyhrazujeme. Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz, případně profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov

Klub je otevřen každý čtvrtek od 16:00 a v pátek a v sobotu od 18:00. 

Za případné sdílení a další šíření děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu.

Hudební klub Ponorka Litvínov

Převzato z webu klubu.

Štítky , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *