Liberečtí DNA v Jablonci

Liberecká kapela DNA zve v úterý 25. října 2016 na svůj koncert, který hostí jablonecký klub Na Rampě.

Liberecká kapela DNA, o které je v rychlosti téměř nemožné cokoliv najít, protože si zvolila název, jaký si zvolila. Navíc nepomohou ani její profily:

„Jsme DNA. Jdeme v podstatě k podstatě. Chceme Vás vidět rozsvícený a pravdivý. Vyprávíme, zpíváme a hrajeme ze všech hlubin všech dimenzí. Milujeme dlouhý noční jízdy prostorem v bezčasí.

Jindřich hrá kytaru, akordeon a miluje zrzky. Ivan zpívá a ženy zásadně nebalí. Bárt prohání basu a Kateřinu. Matěj s námi už je jen tak napůl, ale máme ho moc rádi. Honzík valí bicí a miluje všechny. Folx ženy nenávidí, ale píše dobrý texty a pěkně zpivá. Roman se o nás stará a má s námi svatou trpělivost.

Přijďte s námi prožit další dobrodružství a vemte dědy, syny, dcery, psy, lamy, správný chlapy a Ženy. Jestli máte žirafu vemte jí taky. Naučíme jí zpívat.“ Převzato z Bandzone profilu kapely.

Tak jako tak, zkus si poslechnout jejich hudbu na zmíněném Bandzone profilu a pak zkus jejich úterní vystoupení. Kapela slibuje svým fanouškům nové písničky i sestavu…

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *