Lighthouses Tour kapely The Truth Is Out There míří sever Čech

Ostravská kapela The Truth Is Out There (TTIOT), kombinující posthardcore s elektronikou, vznikla před 5 lety sloučením členu PIPI-DUPU a frontmana kapely Crashpoint „Hanziho“ . Za tu dobu stihli odehrát přibližně 200 koncertů po celé České republice, Slovensku i Polsku. Mezi největší úspěchy patří předskakování hudebním velikánům (například Killswitch Engage, Bring Me The Horizon, I The Breather, Shoot The Girl First nebo War from a Harlots Mounth) a hraní na největších českých festivalech, jako jsou Rock For People, Brutal Assault nebo na hlavní scény Ostravského Majálesu a Besedy u bigbítu. Kapela má natočené 4 videoklipy ke skadbám „Bounce“ „Big Lobogo“ „ Boxes“ a „Dying Light“ a na vlastní náklady vydala 2 EP („The Truth Is Out There“ a „Strange Game…“) V srpnu 2015 vydává své první plnohodnotné album „Lighthouses“, které nyní hodlá představit na koncertním turné po klubech v ČR a v jeho rámci zavítá první prosincový víkend na sever Čech.

V pátek 4. prosince vystoupí The Truth Is Out There v teplickém klubu Božák společně s kapelou Unaffected Evolution a místními F.S.. Faceboková událost pro tuto akci je zde.

O den později, v sobotu 5. prosince pak zahrají TTIOT v klubu Progres v České Lípě, kde se vedle nich na pódiu opět objeví kapela Unaffected Evolution, která navíc pokřtí svou první desku nazvanou STUMPS. Událost na Facebooku je tady.

A tady ještě pozvánka na Lighthouses Tour.

Štítky , , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *