Limen Tour kapel Desort a DCRadio zastaví v Litvínově

Limen Tour 20016 je název společné šňůry kapel Desort a DCRadio, která se v pátek 29. dubna 2016 zastaví v Hudebním klubu Ponorka Litvínov. Jako host pak vystoupí kapela Sorry Holka.

Neratovická kapela Desort hraje svůj „kalifornský punk-rock 90. let“ od roku 2010. Koncem loňského roku vydala kapela EP nazvané Nazionalizm.

Před koncem minulého roku vydala desku také děčínská parta DCRadio. Kapela funguje teprve „rok a kousek“, ale mezi jejími členy najdete už ostřílené muzikanty. „Známé tváře ze severu, trochu punk, trochu grunge, hodně emo.“

Litvínovskou zastávku turné doplní vystoupení teplické kapely Sorry Holka. Kapela sice ještě nevystupuje ani rok, ale ohlasy na jejich vystoupení a první singly jsou hodně pozitivní.

Tour se koná pod hlavičkou streetwearové značky Limen Clothing, která dlouhodobě podporuje české i zahraniční kapely. Na koncertu tak bude vedle merche kapel k dostání i oblečení této značky.

Událost na Facebooku.

Klub je otevřen už od 18:00 a první kapela spustí kdykoliv po osmé večerní, ale samozřejmě v ten pravý čas. Vstupné je vstřícných 80,-.

Převzato z webu klubu Ponorka – Litvínov

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *