Listopad 2016 v Café Max v Ústí nad Labem

Program na listopad 2016 v Café Max v Ústí nad Labem. Bližší info o akcích hledej na jejich facebookové stránce. Listopadový program přibližují takto:

Podzim hýří barvami, a proto jsme do barevného kabátu oblékli i program Café Max. Obrázek vnadné pin-up námořnice přitom odkazuje ke druhému ročníku CAFÉ MAX NA LODI, tedy VEČÍRKU VE STYLU ZLATÉ ÉRY SWINGU, který se uskuteční v pátek 25. listopadu na lodi CARGO GALLERY. Na večírku tentokrát vystoupí THE DIXIE HOT LICKS a DJ FUNKENSTEIN se saxofonistou RICH.FD. Plzeňští THE DIXIE HOT LICKS hrají ty nejlepší dixielandové skladby všech dob a ústecký DJ FUNKENSTEIN spolu s pražským saxofonistou RICH.FD slibuje to nejtanečnější z analogového i elektronického swingu. Nezapomeňte si včas koupit vstupenky v předprodeji (za 150 Kč) a opět doražte oblečeni ve stylu mody 20. – 40. let minulého století, aby iluze zlaté éry swingu byla dokonalá.

Dále vás v listopadu v Café Max čeká:
1) dánská komedie SUPERCLÁSICO, kterou ve středu 2. 11. uvede JAN CIVÍN.
2) V pátek 4.11. set oblíbeného pražského DJ MACEA, který pro rádio Wave připravuje pořad GRUNDFUNK a který má funk a groove v malíčku.
3) Trochu netradiční road movie PŘÍBĚH ALVINA STRAIGHTA od Davida Lynche, kterou v pondělí 7.11. uvede PETR KUNEŠ.
4) Ve středu 9.11. DEBATA O VEŘEJNÉM PROSTORU S TOMÁŠEM PETERMANNEM.
5) V pátek 11.11. set HONZY BARTONÍČKA, který slibuje to nejlepší z inteligentní elektronické muziky pro dospělé.
6) Chybět samozřejmě nebude ani MAX KVÍZ – ve středu 16.11. se přitom uskuteční už jeho 51. pokračování.
7) V pátek 18.11. po půl roce zopakujeme trochu úchylný, přesto taneční a hlavně zábavný večírek SINGL TYNGL TANGL DJ ADAMSONA.
8) Ve středu 23.11. se letecký žurnalista MÍRA OROS ohlédne za svou poslední, velmi úspěšnou sezónou: doprovázel např. konvoj převážející vládní Tupolev z Prahy do Kunovic nebo dokumentoval let třiadevadesátiletého veterána RAF Emila Bočka, který se po 70 letech znovu proletěl Spitfirem.
9) Ve čtvrtek 24.11. se můžete těšit na literární večer, na kterém vystoupí básníci BOGDAN TROJAK a JAN NEMČEK a dvojice ALICE PRAJZNETOVÁ a TOMÁŠ MÍKA s performativním vystoupením NEJSEM ŽÁDNEJ GAY NEBO POČKEJ.
10) Ve středu 30.11. se uskuteční podzimní STAND-UP COMEDY SHOW. Největší maxovské hvězdy už přislíbily svoji účast.
11) A celý listopad bude u nás k vidění výstava Anety Bendákové.

Je toho opravdu hodně. Máme se na co těšit!

Štítky , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *