Louie Birthday Party: Narozeninový koncert na Záchytce

Zpěvák mostecké kapely Another False Story slaví v pátek 6. května 2016 narozeniny koncertem v klubu Záchytka v Mostě. Vedle jeho kapely vystoupí ještě kapely M3TA, Ends At Last a Rise At Dawn.


Již trochu poučeni z těchto „párty“ oslav, budeme s Another False Story hrát na této akci jako první a to přesně ve 20:00 (!!!), aby bylo dost času na to se opít.
Jsem strašně rád, že spolu s námi si tu zahrají další mladé kapely, které, si troufám říct, jste ještě neslyšeli!

První z nich jsou energií nabití M3TA (Třetí Meta), hrající svižný pop-punk již od roku 2012, který máme všichni rádi. Dostanete od nich přesně to, co očekáváte a zní to vše prostě neskutečně skvěle. Tato čtveřice je z vesničky Třebíz mezi Slaným a Panenským Týncem, zpívají česky a právě připravují nové EP, ze kterého jsou venku již dva songy!

Další kapela hraje přesně to, co je mému a celé naší kapele, v srdci nejblíže. EMO! 😀 Všichni jsme na tom vyrostli a je super, že jsou kapely, co nezapomínají na své kořeny. Podle nich je to přesněji emo-core a slyšet v tom můžete inspiraci například Finch, nebo Senses Fail a vlastně vše dobré kolem roku 2002? Určitě si poslechněte jejich nejnovější EP s názvem Trenches. Tato kapela sem jede až z Třeboně a jmenují se Ends At Last.

Poslední kapelou, která to zde celý uzavře, jsou chomutovští Rise At Dawn a bezpochyby jsou nejtvrdší kapelou večera! Hrají řízný a nekompromisní metalcore, který se s ničím nesere. Tvrdé riffy, metalové vyhrávky, dvojšlapka a screamo zaručí, že večer spát rozhodně nebudete.

20:00 – Another False Story
21:00 – M3TA (Třetí Meta)
22:00 – Ends At Last
23:00 – Rise At Dawn

Převzato z události na Facebooku.

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *