Mara Jade, Cumulonimbus, The Hops Party v Azylu

Do libereckého klubu Azyl přijede v sobotu 3. března 2018 představit svou aktuální desku, vydanou na Happy Mutant, rakovnická kapela Mara Jade. O support se pak postarají kapely Cumulonimbus a The Hops Party.

Mara Jade je rakovnická kapela, která hraje „melancholický postrock s vlivem emotivního hardcoru“. „Mají chvíli po vydání nové desky Na zlomený srdce vedeš, kterou nahrávali u Ježka a jde to slyšet. Očekávejte gradovaný nájezdy, zkreslený nášupy, melancholii a emoce.“

V roli supportu otevře večer místní hostitelská kapela Cumulonimbus, která v okleštěné tříčlenné sestavě nahrála a momentálně postupně odkrývá své připravované EP s názvem Carefree. Emo hardcore s vlivem punku, grunge a ve starší tvorbě také postrocku. Nejnovější singly jsou k poslechu společně s video vizuály na youtube.

Večer uzavře východočeské duo kytara + bicí které si říká The Hops Party. Hutné stonerové kytary tu a tam protkávají bluesové vyhrávky a noisové pazvuky. Texty jsou o pivu, surfování, pěstování chilli a dalších radostech života. Kapela v loňském roce dokončila EP s příhodným názvem Eurolagersceptic.

Událost na Facebooku.

Převzato z hudebního magazínu Full Moon.

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *