MAYLIVE + Exsite + Marked As An Enemy + DÆRRWIN v litvínovské Ponorce

Mostecká kapela MAYLIVE zve v pátek 28. června 2019 do Hudebního klubu Ponorka Litvínov na akci nazvanou Hardcore Might #1. Na litvínovském podzemním pódiu se vedle pořádající kapely představí teplická kapela Exsite a ještě dva jihočeské soubory Marked As An Enemy a DÆRRWIN.

► První si představíme pořádající kapelu. MAYLIVE je pětičlenná kapela z Mostu, která se dala dohromady před dvěma lety a jeden ze svých prvních koncertů odehrála loni právě v Ponorce. Kluci hrajou melodický hardcore s punkovými a metalovými vlivy. Zmíněné loňské litvínovské vystoupení pak bylo opravdu parádní.

► Severočeskou hudební scénu budou zastupovat také tepličtí Exsite. Pětičlenná kapela, která se dala dohromady před dvěma lety a hraje „crossover metalových stylů“. V Ponorce se pánové představí poprvé.

► Další kapelou pátečního večera bude českobudějovický kvartet Marked As An Enemy. Kapela hraje mix moderního metalcore a post hardcore a baví se „obrážením klubů nebo nahráváním své muziky“. Poprvé v Ponorce!

► O závěr koncertní části večera se postará další kapela z jihu Čech, která nahradí původně ohlášené a na plakátu uvedené Mad Rabbits. Po dvou letech a týdnu se do litvínovského podzemního klubu vrací post black / shoegaze kapela DÆRRWIN

Událost na Facebooku.

Klub je otevřen od 18:00 a první kapela spustí kdykoliv po 20:00. Pokud počasí dovolí, bude na terase klubu instalována pípa a možná bude na čepu připravené překvapení 😉

Převzato z webu klubu.

Štítky , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *