Mexická kapela SEPTICEM na severu Čech

Mexická death metalová kapela SEPTICEM odehraje v následujících dnech hned několik koncertů v severních Čechách. „Severočeské turné“ startuje ve čtvrtek 22. října 2015 v litoměřickém klubu Baronka. Tam se o support postará západočeská kapela Cutterred Flesh, která se zaškatulkovala jako brutal death metal. Koncert v Baronce pořádají místní kapela Anime Torment a na akci se dostaneš za dobrovolné vstupné, nebo i případně nesolidárně zdarma. Událost na FB najdeš tady.


Po dvou koncertech na druhé straně republiky se SEPTICEM vrátí zpět na sever Čech a v neděli 25. října vystoupí v Rockbaru Drak v Klášterci nad Ohří, na akci pořádané kolektivem Panic Movement. Kláštereckou akci pak ozdobí i koncert francouzské kapely WAITC. Tahle kapela, hrající živelný chaotic hardcore, je na své tour a tohle je naopak jediné jejich vystoupení v tomto regionu. FB událost pro tuto akci najdeš zde.


Příští týden ve středu 28. října pak SEPTICEM vystoupí v libereckém Azylu. V Liberci se po jejich boku představí hned dvě kapely z České lípy. Jednou z nich jsou Pertho, kteří hrají ‚osobitou muziku na pomezí hard coru, metalu a crossoveru s převážně českými texty‘. Tou druhou jsou TAT, kteří svou tvorbu označují prostě za metal. Událost na FB pro liberecký koncert najdeš tady.


SEPTICEM by pak měli zahrát ještě 30.10. v Mostě, ale informaci o tomto koncertu zatím není možné nikde najít.

Štítky , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Jedna reakce na Mexická kapela SEPTICEM na severu Čech

  1. Pingback:Akce na poslední chvíli v Krupce - Koncerty na severu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *