MEZI KOPCI / Jiřetín pod Bukovou

„První ročník nového rodinného hudebního festivalu Mezi Kopci připravuje mladý kolektiv nadšenců z Pensionu Sněženka. Festival se uskuteční v pátek 10. července 2015 v krásném místě, které je lemované řekou Kamenicí a leží mezi kopcem Tanvaldský Špičák a Bukovou horou.

Celodenní akce nabídne hudební všehochuť. Lokální seskupení Luděk, která se podle svých slov zabývá vychylováním elektronických zvuků do obsedantních rytmů, to prostě musíte zažít. Po obsedanci přichází uvolnění v podobě reggae matadorů naší scény Babalet. O přitvrzení muziky se postará hardrocková kapela The Broken Dam.

Na festivalu vystoupí liberecká legenda Těla, která v tomto roce přeskočila 20 let na hudební scéně a my všechny fanoušky srdečně zveme, aby se připojili s gratulací.

Černé kalhoty a funky drive, černé brýle a soulová naléhavost, černé kravaty a jazzová elegance, bílé košile a rocková energie to vše je Laura a její tygři.

Po trumpetách se představí pohodáři z Valašského Meziříčí. Skupina, kterou není nutno představovat, protože její písničky zní éterem již od roku 1987. Od 20:00 vystoupí MŇÁGA A ŽĎORP.

Po Mňáze se k naší obrovské radosti postaví v plné kráse a síle Kapela Hrůzy v čele s frontmanem Michalem Hrůzou.

O zakončení se postará folkově bigbítová partička Dekolt, která se pokouší svou tvorbou čeřit české hudební vody a daří se jí to velmi dobře.

Podobná akce se v Jizerských horách uskuteční poprvé. Vstupenky jsou již v předprodeji na Ticketstream a nebo je můžete zakoupit přímo v místě konání. Pro návštěvníky je připraveno stanové městečko a dostatek parkovacích míst v areálu Tanvaldského Špičáku. Celou akcí bude provázet Martin Šimek.“

Více informací na webu festivalu: www.festivalmezikopci.cz

Událost na Facebooku.

 

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Jedna reakce na MEZI KOPCI / Jiřetín pod Bukovou

  1. Pingback:Týdenní přehled tipů 28/2015 - Koncerty na severu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *